Notify Me SKU: TSOPL45TEMBNF-RSR ONLINE ONLY
MODEL/DESC: Pac-Lite
Length: 4.50"
Model: Pac-Lite
Twist: 1:16"
Sights: Blade Ramp Front/Adj Rear
Bore Type: Chrome Moly
Finish: Anodized
Barrel Type: Suppressor Ready
TacSol Pac-Lite, 4.5" Threaded Barrel, For Ruger Mark I, II, III and 22/45 Series Pistols, Matte Black Finish PL45TEMBNF
UPC 856365001653
MFG tacsol
MFG NUM PL45TEMBNF
MODEL Pac-Lite
CALIBER .22LR
BARREL 4.5" - Threaded
ACTION Semi-automatic
CAPACITY N/A
FEATURES Length: 4.50" Model: Pac-Lite Twist: 1:16" Sights: Blade Ramp Front/Adj Rear Bore Type: Chrome Moly Finish: Anodized Barrel Type: Suppressor Ready